KPT06E22-41SF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E22-41SF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPT06E22-41SF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06E22-41SF80 specifikacijos
Dalies numeris KPT06E22-41SF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5675 pcs Duomenų lapas KPT06E22-41SF80.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E22-41SF80
KPT06E2241SF80
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)