KPT06E22-41SDNF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E22-41SDNF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPT06E22-41SDNF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06E22-41SDNF80 specifikacijos
Dalies numeris KPT06E22-41SDNF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5372 pcs Duomenų lapas KPT06E22-41SDNF80.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E22-41SDNF80
KPT06E2241SDNF80
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E22-41P
KPT06E22-41P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4363 pcs
parsisiųsti: KPT06E22-41P.pdf
RFQ
KPT06E22-41SDN
KPT06E22-41SDN
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP