KPT06E20-41PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E20-41PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E20-41PX.pdf
  • Pranešimas
KPT06E20-41PX specifikacijos
Dalies numeris KPT06E20-41PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1809 pcs Duomenų lapas KPT06E20-41PX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E20-41PX
KPT06E2041PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E20-41PDN
KPT06E20-41PDN
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1528 pcs
parsisiųsti: KPT06E20-41PDN.pdf
RFQ
KPT06E20-41P
KPT06E20-41P
Gamintojai: Cannon