KPT06E20-41PWDN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E20-41PWDN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E20-41PWDN.pdf
  • Pranešimas
KPT06E20-41PWDN specifikacijos
Dalies numeris KPT06E20-41PWDN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1443 pcs Duomenų lapas KPT06E20-41PWDN.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT06E2041PWDN
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E20-39S
KPT06E20-39S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1263 pcs
parsisiųsti: KPT06E20-39S.pdf
RFQ
KPT06E20-41P
KPT06E20-41P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP