KPT02E12-10PWDV
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E12-10PWDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E12-10PWDV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT02E12-10PWDV specifikacijos
Dalies numeris KPT02E12-10PWDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2607 pcs Duomenų lapas KPT02E12-10PWDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E12-10PWDV
KPT02E1210PWDV
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A