KPT02E12-10PDV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E12-10PDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E12-10PDV.pdf
  • Pranešimas
KPT02E12-10PDV specifikacijos
Dalies numeris KPT02E12-10PDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2246 pcs Duomenų lapas KPT02E12-10PDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E12-10PDV
KPT02E1210PDV
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02E12-10PA71
KPT02E12-10PA71
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Sandelyje: 3165 pcs
parsisiųsti: KPT02E12-10PA71.pdf
RFQ
KPT02E12-10P
KPT02E12-10P
Gamintojai: Cannon