KPT01E22-55PY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01E22-55PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 55POS W/PIN INLINE
Duomenų lapai: 1.KPT01E22-55PY.pdf2.KPT01E22-55PY.pdf3.KPT01E22-55PY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT01E22-55PY specifikacijos
Dalies numeris KPT01E22-55PY Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 55POS W/PIN INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3993 pcs Duomenų lapas 1.KPT01E22-55PY.pdf2.KPT01E22-55PY.pdf3.KPT01E22-55PY.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT01E22-55PY
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo kodas KPT01E22-55PY
Didelis skersmuo tiekiamas 22-55 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold apibūdinimas CONN RCPT 55POS W/PIN INLINE
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock