KPT01E22-55P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT01E22-55P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas KPT 55C 55#20 PIN REP
Duomenų lapai: KPT01E22-55P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT01E22-55P specifikacijos
Dalies numeris KPT01E22-55P Gamintojas ITT Cannon, LLC
Galimas kiekis 5682 pcs Duomenų lapas KPT01E22-55P.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo kodas KPT01E22-55P Didelis skersmuo tiekiamas 22-55
funkcijos Backshell Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas KPT 55C 55#20 PIN REP Dabartinis įvertinimas 7.5A