KPSE08P14-12P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE08P14-12P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE08P14-12P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPSE08P14-12P specifikacijos
Dalies numeris KPSE08P14-12P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1494 pcs Duomenų lapas KPSE08P14-12P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE08P1412P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Potted Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A