KPSE08P12-10SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE08P12-10SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE08P12-10SW.pdf
  • Pranešimas
KPSE08P12-10SW specifikacijos
Dalies numeris KPSE08P12-10SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1881 pcs Duomenų lapas KPSE08P12-10SW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE08P12-10SW
KPSE08P1210SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Potted Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A