KPSE06F20-16PXDN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F20-16PXDN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F20-16PXDN.pdf
  • Pranešimas
KPSE06F20-16PXDN specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F20-16PXDN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1829 pcs Duomenų lapas KPSE06F20-16PXDN.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE06F2016PXDN
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)