KPSE06F20-16PW
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F20-16PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F20-16PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPSE06F20-16PW specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F20-16PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2066 pcs Duomenų lapas KPSE06F20-16PW.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE06F2016PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 13A