KPSE06F16-26PYA206
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F16-26PYA206
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F16-26PYA206.pdf
  • Pranešimas
KPSE06F16-26PYA206 specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F16-26PYA206 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1680 pcs Duomenų lapas KPSE06F16-26PYA206.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Serija KPSE
Pakuotė Bulk Orientacija Y
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE06F16-26PY
KPSE06F16-26PY
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS
Sandelyje: 1593 pcs
parsisiųsti: KPSE06F16-26PY.pdf
RFQ
KPSE06F16-26PYA206F187
KPSE06F16-26PYA206F187
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP