KPSE06F16-26PWA71
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE06F16-26PWA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE06F16-26PWA71.pdf
  • Pranešimas
KPSE06F16-26PWA71 specifikacijos
Dalies numeris KPSE06F16-26PWA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1219 pcs Duomenų lapas KPSE06F16-26PWA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPSE06F1626PWA71
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A