KJB6T23F21SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T23F21SB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJB6T23F21SB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T23F21SB specifikacijos
Dalies numeris KJB6T23F21SB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1314 pcs Duomenų lapas KJB6T23F21SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold