KJB6T23F21PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T23F21PN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJB6T23F21PN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T23F21PN specifikacijos
Dalies numeris KJB6T23F21PN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1584 pcs Duomenų lapas KJB6T23F21PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKJB6T23F21PN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -