KJB0T23F53JN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T23F53JN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KJB0T23F53JN specifikacijos
Dalies numeris KJB0T23F53JN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5437 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -