KJB0T23F53HN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T23F53HN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 53POS WALL MNT PIN
Duomenų lapai: 1.KJB0T23F53HN.pdf2.KJB0T23F53HN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
KJB0T23F53HN specifikacijos
Dalies numeris KJB0T23F53HN Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 53POS WALL MNT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1437 pcs Duomenų lapas 1.KJB0T23F53HN.pdf2.KJB0T23F53HN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Panel Mount, Flange
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas KJB0T23F53HN
Didelis skersmuo tiekiamas 23-53 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 53POS WALL MNT PIN