KJA6T25F19PA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA6T25F19PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA6T25F19PA.pdf
  • Pranešimas
KJA6T25F19PA specifikacijos
Dalies numeris KJA6T25F19PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4591 pcs Duomenų lapas KJA6T25F19PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJA
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -