KJA6T23W55PB
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA6T23W55PB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA6T23W55PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA6T23W55PB specifikacijos
Dalies numeris KJA6T23W55PB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5571 pcs Duomenų lapas KJA6T23W55PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJA
Pakuotė Bulk Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -