KJA0T25W37SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T25W37SB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA0T25W37SB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA0T25W37SB specifikacijos
Dalies numeris KJA0T25W37SB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5509 pcs Duomenų lapas KJA0T25W37SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-37 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJA
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111434-0676
IKJA0T25W37SB
IKJA0T25W37SB-ND
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KJA0T25W35SN
KJA0T25W35SN
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 128POS CRIMP
Sandelyje: 5934 pcs
parsisiųsti: KJA0T25W35SN.pdf
RFQ
KJA0T25W37SN
KJA0T25W37SN
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 367 pcs
parsisiųsti: KJA0T25W37SN.pdf
RFQ
KJA0T25W37SBL
KJA0T25W37SBL
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT