KJA0T25W37PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T25W37PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA0T25W37PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA0T25W37PA specifikacijos
Dalies numeris KJA0T25W37PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5905 pcs Duomenų lapas KJA0T25W37PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-37 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJA
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111434-0575
IKJA0T25W37PA
IKJA0T25W37PA-ND
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold