KJA0T25F29SNL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T25F29SNL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Duomenų lapai: KJA0T25F29SNL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA0T25F29SNL specifikacijos
Dalies numeris KJA0T25F29SNL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5161 pcs Duomenų lapas KJA0T25F29SNL.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-29
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija KJA Pakuotė Bulk
Kiti vardai 111434-0266
IKJA0T25F29SNL
IKJA0T25F29SNL-ND
Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 29
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KJA0T25F35PNL
KJA0T25F35PNL
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 128POS PNL MT
Sandelyje: 4812 pcs
parsisiųsti: KJA0T25F35PNL.pdf
RFQ
KJA0T25F35SA
KJA0T25F35SA
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 128POS CRIMP
Sandelyje: 5007 pcs
parsisiųsti: KJA0T25F35SA.pdf
RFQ
KJA0T25F29SN
KJA0T25F29SN
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP