KJA0T25F29SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T25F29SA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA0T25F29SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA0T25F29SA specifikacijos
Dalies numeris KJA0T25F29SA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5677 pcs Duomenų lapas KJA0T25F29SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJA
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111434-0016
IKJA0T25F29SA
IKJA0T25F29SA-ND
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 29 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold