DCMM37PAA101
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMM37PAA101
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DCMM37PAA101.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCMM37PAA101 specifikacijos
Dalies numeris DCMM37PAA101 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2525 pcs Duomenų lapas DCMM37PAA101.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Mounting Brackets
Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A