DCMM37PA101
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMM37PA101
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCMM37PA101 specifikacijos
Dalies numeris DCMM37PA101 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3597 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 20-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, D*MM
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDCMM37PA101
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos -
Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A