DCMC37SF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMC37SF
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: DCMC37SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCMC37SF specifikacijos
Dalies numeris DCMC37SF Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1518 pcs Duomenų lapas DCMC37SF.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Board Lock, Mounting Brackets
Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A