DCMC37PNK87
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCMC37PNK87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DCMC37PNK87 specifikacijos
Dalies numeris DCMC37PNK87 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 4230 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A