DCE37P0L2K87-146
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCE37P0L2K87-146
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DCE37P0L2K87-146.pdf
  • Pranešimas
DCE37P0L2K87-146 specifikacijos
Dalies numeris DCE37P0L2K87-146 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 5366 pcs Duomenų lapas DCE37P0L2K87-146.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Original D
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (4-40)
funkcijos Grounding Indents Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal