DCE37P0L2A191K87
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCE37P0L2A191K87
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: DCE37P0L2A191K87.pdf
  • Pranešimas
DCE37P0L2A191K87 specifikacijos
Dalies numeris DCE37P0L2A191K87 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 4503 pcs Duomenų lapas DCE37P0L2A191K87.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija Original D
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flanšo funkcija Board Side (4-40)
funkcijos Grounding Indents Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DCE37P0L2A191K87-146
DCE37P0L2A191K87-146
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Sandelyje: 5955 pcs
parsisiųsti: DCE37P0L2A191K87-146.pdf
RFQ
DCE37P0L4A191-146
DCE37P0L4A191-146
Gamintojai: Cannon
Sandelyje: 5304 pcs
parsisiųsti: DCE37P0L4A191-146.pdf
RFQ
parsisiųsti: DCE37P0L4A191-161.pdf
DCE37P
DCE37P
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT