DBM25SBA197
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM25SBA197
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DBM25SBA197 specifikacijos
Dalies numeris DBM25SBA197 Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 3127 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos -
Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A