DBM25SA197A190
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBM25SA197A190
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Duomenų lapai:
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DBM25SA197A190 specifikacijos
Dalies numeris DBM25SA197A190 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5411 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 20-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDBM25SA197A190
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal