CIR06CF-24A-25P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-24A-25P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 25POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: CIR06CF-24A-25P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 861 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-24A-25P specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-24A-25P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 25POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 861 pcs Duomenų lapas CIR06CF-24A-25P.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-A25 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 25 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR06CF-24A-25P-F80-VO
CIR06CF-24A-25P-F80-VO
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 25POS INLINE
Sandelyje: 1053 pcs
parsisiųsti: CIR06CF-24A-25P-F80-VO.pdf
RFQ
CIR06CF-24A-25PY
CIR06CF-24A-25PY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG 25POS STRGHT W/PINS
Sandelyje: 683 pcs
parsisiųsti: CIR06CF-24A-25PY.pdf
RFQ
CIR06CF-24A-25P-F80
CIR06CF-24A-25P-F80