CIR06CF-24-9P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-24-9P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: 1.CIR06CF-24-9P-F80.pdf2.CIR06CF-24-9P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-24-9P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-24-9P-F80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1408 pcs Duomenų lapas 1.CIR06CF-24-9P-F80.pdf2.CIR06CF-24-9P-F80.pdf
Įtampa - Įvertinta 500VAC, 700VDC Įveskite atributus Environment Proof
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 2 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas CIR06CF-24-9P-F80
Didelis skersmuo tiekiamas 24-9 funkcijos Cable Clamp
Išplėstas aprašymas 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver apibūdinimas CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 80A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock