CIR030R-40A-38SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR030R-40A-38SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 38POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 166 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 166 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
CIR030R-40A-38SW specifikacijos
Dalies numeris CIR030R-40A-38SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 38POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 166 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A38 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai CIR030R40A38SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 38 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 38 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 23A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR030R-40A-31P-F80-T89-VO
CIR030R-40A-31P-F80-T89-VO
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 31POS PNL MT
Sandelyje: 872 pcs
parsisiųsti: CIR030R-40A-31P-F80-T89-VO.pdf
RFQ
CIR030R-40A-38SW-F80
CIR030R-40A-38SW-F80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 38POS CRIMP
Sandelyje: 441 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CIR030R-40A-30P-F80
CIR030R-40A-30P-F80
apibūdinimas: CIR 30C 1#4 29#12 PIN RECP
Sandelyje: 511 pcs
parsisiųsti: CIR030R-40A-30P-F80.pdf
CIR030R-40A-38S
CIR030R-40A-38S
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 38POS SOLDER CUP