CIR030R-40A-38SW-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR030R-40A-38SW-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 38POS CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 441 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 441 pcs
  • Pranešimas
CIR030R-40A-38SW-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR030R-40A-38SW-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 38POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 441 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A38 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai CIR030R40A38SWF80
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 38 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 38 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 23A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR030R-40A-60S-F80
CIR030R-40A-60S-F80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 60POS CRIMP
Sandelyje: 380 pcs
parsisiųsti: CIR030R-40A-60S-F80.pdf
RFQ
CIR030R-40A-5S-F80
CIR030R-40A-5S-F80
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CIR 5C 5#0 SKT RECP WALL
Sandelyje: 591 pcs
parsisiųsti: CIR030R-40A-5S-F80.pdf
RFQ
CIR030R-40A-38SW-F80-VO
CIR030R-40A-38SW-F80-VO
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 38POS PNL MT
Sandelyje: 601 pcs
parsisiųsti: CIR030R-40A-38SW-F80-VO.pdf
CIR030R-40A-38SW
CIR030R-40A-38SW
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 38POS SOLDER CUP