CA3100E24A28SWB02
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3100E24A28SWB02
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Duomenų lapai: 1.CA3100E24A28SWB02.pdf2.CA3100E24A28SWB02.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA3100E24A28SWB02 specifikacijos
Dalies numeris CA3100E24A28SWB02 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4548 pcs Duomenų lapas 1.CA3100E24A28SWB02.pdf2.CA3100E24A28SWB02.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-A28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 28
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 22A