CA3100E24A28SWB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3100E24A28SWB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS
Duomenų lapai: CA3100E24A28SWB.pdf
  • Pranešimas
CA3100E24A28SWB specifikacijos
Dalies numeris CA3100E24A28SWB Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1734 pcs Duomenų lapas CA3100E24A28SWB.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite atributus IP67 - Dust Tight, Waterproof
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 28 Montavimo tipas Panel Mount, Flange
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas CA3100E24A28SWB
Didelis skersmuo tiekiamas 24-A28 funkcijos Strain Relief
Išplėstas aprašymas 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver apibūdinimas CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS
Dabartinis įvertinimas 22A Dabartinis - maks. / Kontaktas Reverse Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga W Susisiekite su Finish Thickness Silver
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CA3100E24A28SB15A176
CA3100E24A28SB15A176
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 689 pcs
parsisiųsti: CA3100E24A28SB15A176.pdf
RFQ
CA3100E24A28SBF80
CA3100E24A28SBF80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Sandelyje: 1357 pcs
parsisiųsti: CA3100E24A28SBF80.pdf
RFQ
CA3100E24A28SWB02
CA3100E24A28SWB02