CA06COME24-28PB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA06COME24-28PB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CA06COME24-28PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA06COME24-28PB specifikacijos
Dalies numeris CA06COME24-28PB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1107 pcs Duomenų lapas CA06COME24-28PB.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA06COME2428PB
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CA06COME24-28P
CA06COME24-28P
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Sandelyje: 5437 pcs
parsisiųsti: CA06COME24-28P.pdf
RFQ
CA06COME24-28P01
CA06COME24-28P01
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Sandelyje: 1373 pcs
parsisiųsti: CA06COME24-28P01.pdf
RFQ
CA06COME24-28PA176-44
CA06COME24-28PA176-44
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CAC 24C 24#16 PIN PLUG
parsisiųsti:
CA06COME24-28PB06
CA06COME24-28PB06
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
parsisiųsti: CA06COME24-28PB06.pdf
CA06COME24-22SF97
CA06COME24-22SF97
apibūdinimas: CAC 4C 4#8 SKT PLUG
parsisiųsti:
CA06COME24-28PBF80
CA06COME24-28PBF80
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS SILVR CRIMP
parsisiųsti: CA06COME24-28PBF80.pdf
CA06COME24-22SF97-44
CA06COME24-22SF97-44
apibūdinimas: CACOM 4C 4#8 SKT PLUG
CA06COME24-28PB01
CA06COME24-28PB01
parsisiųsti: CA06COME24-28PB01.pdf
CA06COME24-28PBF80-44
CA06COME24-28PBF80-44
parsisiųsti: CA06COME24-28PBF80-44.pdf
CA06COME24-22SZ44
CA06COME24-22SZ44
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS
parsisiųsti: CA06COME24-22SZ44.pdf
CA06COME24-28PB44
CA06COME24-28PB44
parsisiųsti: CA06COME24-28PB44.pdf
CA06COME24-28PB01A176
CA06COME24-28PB01A176
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: CA06COME24-28PB01A176.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus