CA06COME24-28P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA06COME24-28P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Duomenų lapai: 1.CA06COME24-28P.pdf2.CA06COME24-28P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA06COME24-28P specifikacijos
Dalies numeris CA06COME24-28P Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5437 pcs Duomenų lapas 1.CA06COME24-28P.pdf2.CA06COME24-28P.pdf
Įtampa - Įvertinta 200VAC, 250VDC Įveskite atributus IP65 - Dust Tight, Water Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CA06COME2428P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo kodas CA06COME24-28P
Didelis skersmuo tiekiamas 24-28 funkcijos Strain Relief
Išplėstas aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver apibūdinimas CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 22A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Silver
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CA06COME24-28PB01
CA06COME24-28PB01
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS SILVR CRIMP
Sandelyje: 1291 pcs
parsisiųsti: CA06COME24-28PB01.pdf
RFQ
CA06COME24-22SBF80-44
CA06COME24-22SBF80-44
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS
Sandelyje: 1373 pcs
parsisiųsti: CA06COME24-22SBF80-44.pdf
RFQ
CA06COME24-22SF97-44
CA06COME24-22SF97-44
apibūdinimas: CACOM 4C 4#8 SKT PLUG
parsisiųsti:
CA06COME24-28PB01A176
CA06COME24-28PB01A176
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: CA06COME24-28PB01A176.pdf
CA06COME24-22SZ44
CA06COME24-22SZ44
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
parsisiųsti: CA06COME24-22SZ44.pdf
CA06COME24-22SB01
CA06COME24-22SB01
Sandelyje: 824 pcs
parsisiųsti: CA06COME24-22SB01.pdf
CA06COME24-28PB06
CA06COME24-28PB06
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
parsisiųsti: CA06COME24-28PB06.pdf
CA06COME24-22SB44
CA06COME24-22SB44
parsisiųsti: CA06COME24-22SB44.pdf
CA06COME24-28PB
CA06COME24-28PB
parsisiųsti: CA06COME24-28PB.pdf
CA06COME24-28P01
CA06COME24-28P01
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
parsisiųsti: CA06COME24-28P01.pdf
CA06COME24-28PA176-44
CA06COME24-28PA176-44
apibūdinimas: CAC 24C 24#16 PIN PLUG
parsisiųsti:
CA06COME24-22SF97
CA06COME24-22SF97
apibūdinimas: CAC 4C 4#8 SKT PLUG
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus