MP916-0.010-5%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP916-0.010-5% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP916-0.010-5%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 16W 5% TO220
Duomenų lapai: MP916-0.010-5%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MP916-0.010-5% specifikacijos
Dalies numeris MP916-0.010-5% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.01 OHM 16W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22647 pcs Duomenų lapas MP916-0.010-5%.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ +500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija Kool-Pak®MP900 Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 16W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai MP916-0.010J
MP9160.0105%
REFMP916-0.010-5%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±5% 16W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film