MP915-750-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-750-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP915-750-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 750 OHM 15W 1% TO126
Duomenų lapai: MP915-750-1%.pdf
  • Pranešimas
MP915-750-1% specifikacijos
Dalies numeris MP915-750-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 750 OHM 15W 1% TO126 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54808 pcs Duomenų lapas MP915-750-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +80ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-126 Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Serija Kool-Pak®MP900 Atsparumas 750 Ohms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-126-2 Kiti vardai MP915-750-1%-ND
MP915-750F
REFMP915-750-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.450" (11.44mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MP915-7.50-1%
MP915-7.50-1%
Gamintojai: Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas: RES 7.5 OHM 15W 1% TO126
Sandelyje: 58229 pcs
parsisiųsti: MP915-7.50-1%.pdf