VCD40-D48-D15
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCD40-D48-D15
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-15V 42W
Duomenų lapai: VCD40-D48-D15.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 705 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
VCD40-D48-D15 specifikacijos
Dalies numeris VCD40-D48-D15 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-15V 42W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 705 pcs Duomenų lapas VCD40-D48-D15.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -15V Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 72V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija VCD40 Galia (vatais) 42W
Paketas / dėžutė 9-DIP Module Kiti vardai VCD40D48D15
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 91% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.4A, 1.4A 36V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.4A, 1.4A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.