VCD40-D24-S3R3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCD40-D24-S3R3
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Duomenų lapai: VCD40-D24-S3R3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 888 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
  • Pranešimas
VCD40-D24-S3R3 specifikacijos
Dalies numeris VCD40-D24-S3R3 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 33W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 888 pcs Duomenų lapas VCD40-D24-S3R3.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija VCD40 Galia (vatais) 33W
Paketas / dėžutė 9-DIP Module Kiti vardai VCD40D24S3R3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 89% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.