SWI6-5.9-N-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-5.9-N-P6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI6-5.9-N-P6R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W
Duomenų lapai: SWI6-5.9-N-P6R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SWI6-5.9-N-P6R specifikacijos
Dalies numeris SWI6-5.9-N-P6R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14215 pcs Duomenų lapas SWI6-5.9-N-P6R.pdf
Svoris 0.172 lb (78.02g) Įtampa - išvestis 5.9V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Serija SWI6-N (6W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 7.1W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 5.9V 7.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A
Laido ilgis 59" (1.50m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai cULus, PSE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI6-9-N-P1
SWI6-9-N-P1
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 6W
Sandelyje: 11774 pcs
parsisiųsti: SWI6-9-N-P1.pdf
RFQ
SWI6-5.9-N-P5
SWI6-5.9-N-P5
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W
Sandelyje: 13576 pcs
parsisiųsti: SWI6-5.9-N-P5.pdf
RFQ
SWI6-5.9-N-P6
SWI6-5.9-N-P6