SWI6-5.9-N-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-5.9-N-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI6-5.9-N-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W
Duomenų lapai: SWI6-5.9-N-P5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SWI6-5.9-N-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWI6-5.9-N-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13576 pcs Duomenų lapas SWI6-5.9-N-P5.pdf
Svoris 0.172 lb (78.02g) Įtampa - išvestis 5.9V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Serija SWI6-N (6W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 7.1W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-3611
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 5.9V 7.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Laido ilgis 59" (1.50m)
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI6-7.5-N-P7
SWI6-7.5-N-P7
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 7.5W
Sandelyje: 12378 pcs
parsisiųsti: SWI6-7.5-N-P7.pdf
RFQ
SWI6-5.9-N-P6
SWI6-5.9-N-P6
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W
Sandelyje: 14924 pcs
parsisiųsti: SWI6-5.9-N-P6.pdf
RFQ
SWI6-5.9-N-P5R
SWI6-5.9-N-P5R