SWI5-12-N-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI5-12-N-P5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI5-12-N-P5R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P
Duomenų lapai: SWI5-12-N-P5R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SWI5-12-N-P5R specifikacijos
Dalies numeris SWI5-12-N-P5R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17646 pcs Duomenų lapas SWI5-12-N-P5R.pdf
Svoris 0.177 lb (80.29g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 0.89" L x 1.42" W x 1.88" H (22.6mm x 36.0mm x 47.7mm)
Serija SWI5-N (5W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 6W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-4291
SWI5-12-N-P5R-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Laido ilgis 59" (1.50m)