SWI5-12-E-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI5-12-E-P6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI5-12-E-P6R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P
Duomenų lapai: SWI5-12-E-P6R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
480 pcs
  • Pranešimas
SWI5-12-E-P6R specifikacijos
Dalies numeris SWI5-12-E-P6R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18901 pcs Duomenų lapas SWI5-12-E-P6R.pdf
Svoris 0.177 lb (80.29g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 0.89" L x 1.42" W x 2.58" H (22.6mm x 36.0mm x 65.6mm)
Serija SWI3-E (3W) Naudojamas regionas Europe
Galia (vatais) 6W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis CEE 7/16
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2
Išsamus aprašymas 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA
Laido ilgis 59" (1.50m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai CE, TUVgs Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI5-12-E-P6
SWI5-12-E-P6
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P