SWI25-24-N-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI25-24-N-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI25-24-N-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 25W
Duomenų lapai: SWI25-24-N-P5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SWI25-24-N-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWI25-24-N-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10951 pcs Duomenų lapas SWI25-24-N-P5.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.80" L x 1.30" W x 1.91" H (71.0mm x 33.0mm x 48.4mm) Serija SWI25-N (25.2W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 25W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Kiti vardai 102-4199 Darbinė temperatūra -20°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 24V 25W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A
Laido ilgis 70.9" (1.80m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.