SWI25-18-N-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI25-18-N-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI25-18-N-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 25W
Duomenų lapai: SWI25-18-N-P5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
SWI25-18-N-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWI25-18-N-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10460 pcs Duomenų lapas SWI25-18-N-P5.pdf
Įtampa - išvestis 18V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.80" L x 1.30" W x 1.91" H (71.0mm x 33.0mm x 48.4mm) Serija SWI25-N (25.2W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 25W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 18V 25W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.4A Laido ilgis 70.9" (1.80m)